Profilaktyka zdrowia Vitea- C


nasze urządzenia

NOWOCZESNE METODY DIAGNOSTYCZNE

Te rewolucyjne urządzenia analityczno-pomiarowe zwiększają szansę na wykrycie chorób, niedoborów i nieprawidłowości w organizmie oraz rozpoczęcie odpowiedniego wzmocnienia organizmu. Nigdy wcześniej analiza stanu zdrowia badanej osoby nie była tak szybka i dokładna. Diagnoza z 95-procentową dokładnością - wskazuje min. obecność alergii, wirusów, bakterii, grzybów i infekcji z bardzo dokładną lokalizacją.

Biorezonansowy skaner magnetyczny
Biorezonansowy skaner magnetyczny
MEZATOR M1
Kwantowy rezonans magnetyczny
Kwantowy rezonans magnetyczny
BES QUANTUM
Analizator składu ciała
Analizator składu ciała
TANITA
Stymulacja mikroprądami
Stymulacja mikroprądami
MEZATOR FREQ

Vitea-c

nowoczesna profilaktyka zdrowia

Staramy się uświadamiać naszych klientów jak ważne jest dbanie o profilaktykę zdrowia, dlatego w naszym gabinecie udostępniamy najnowocześniejsze i unikalne metody diagnostyczne. Wykrywamy problemy zdrowotne, zanim dadzą pierwsze objawy

poznaj nas

suplementy diety

wykorzystujemy naturalne preparaty

To środki spożywcze, których zadaniem jest uzupełnienie diety. Stanowią źródło najpotrzebniejszych witamin, niezbędnych składników mineralnych, a także innych substancji, które wykazują pozytywne efekty dla zdrowia człowieka, wzmacniają organizm, pomagają w walce ze stresem oraz usprawniają procesy myślowe. W naszej ofercie znajdują się suplementy zawierające: krzem, bor, cynk, miedź i chrom, czyli ważne pierwiastki wpływające korzystnie na organizm człowieka, zestawy witamin będące źródłem polifenoli - naturalnej ochron komórek, oraz preparaty wspomagające układ pokarmowy będący jednym z najistotniejszych elementów organizmu.