Proved

Wszystkie produkty

WITAMINA C

Cena: 80 zł

Witamina C z dzikiej róży z gryką w kwiecie.

Produkt powstaje w wyniku unikalnego procesu mielenia kriogenicznego w temperaturze poniżej -100C bez dostępu tlenu. Proces mikrionizacji zapobiega utlenianiu się i utracie wielu cennych składników odżywczych, dzięki czemu wchłanialność produktu jest wielokrotnie większa.

ZAWARTOŚĆ SKŁADNIKÓW W PRZELICZENIU NA DZIENNĄ PORCJĘ ( 1 MAŁA MIARKA, 2g)

dzika róża z pestką (Rosa Canina) 850mg gryka w kwiecie 150mg kwas L-askorbinowy i L-askorbinian sodu 1000mg

Zawiera 995mg kwasu L-askorrbinowego, co stanowi 1243,25% RWS (Referencyjna Wartość Spożycia)

Sposób użycia:

1 małą czubatą miarkę (2g) raz dziennie rozpuścić w 3/4 szklanki płynu o temperaturze nie przekraczającej 40C. Jedno opakowanie zawiera 150 porcji.

Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Produkt powinien być przechowywany w temperaturze pokojowej w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed światłem słonecznym.

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości (uczulenia) na którykolwiek ze składników produktu. Nie przekraczać zaleconej porcji w ciągu dnia.

Nie należy stosować w czasie ciąży i karmienia piersią oraz u dzieci poniżej 12 roku życia. Należy zachować ostrożność u osób chorujących na kamicę nerkową lub mających predyspozycje do tworzenia kamieni w nerkach.