DuoLife

Poprawienie standardu i stylu życia każdej, napotkanej na naszej drodze osoby. DuoLife to gwarancja jakości. Zależy nam nie tylko na tym, aby ugruntować pozycję lidera, ale przede wszystkim przyczynić się do poprawy standardu, stylu życia i samopoczucia milionów osób na całym świecie.

Wszystkie produkty

DuoLife Collagen to kwintesencja młodości, zamknięta w wygodnej w dozowaniu, formie płynnej. Produkt wzbogacony formułą antyoksydantów, które przyczyniają się zarówno do ochrony przed procesami starzenia, ale i utrzymania dobrej kondycji.

Cena: 130,00 zł

DuoLife Chlorofil 750ml - Podnosi energię, odkwasza organizm, 750ml

Cena: 99,00 zł


DuoLife Chlorofil to produkt stworzony dla osób, które pragną utrzymać swój organizm z świetnej kondycji. Dzięki unikalnej kompozycji składnikowej Chlorofil bywa nazywany "płynną energią". Jego potwierdzone wysokie działanie obniżania kwasowości środowiska wewnętrznego organizmu stawia go na podium produktów tego typu. Jako jedyny w tak skuteczny sposób zapobiega mnożeniu się w organizmie drobnoustrojów i grzybów. Świetnie wzmacnia i odbudowuje cały układ odpornościowy. Wiąże i eliminuje metale ciężkie, a także poprzez oddziaływanie zbliżone do probiotyku wspomaga regenerację i rekonwalescencję organizmu narażonego na długotrwały stres lub inne obciążenia. Chlorofil doskonała wspomaga proces oczyszczania organizmu i wspomaga regenerację niemal wszystkich najważniejszych narządów wewnętrznych.

Skład produktu:

 • Jęczmień
  Pomaga utrzymać równowagę kwasowo-zasadową w organizmie. Dostarcza bogate złoża witamin i składników mineralnych. Powszechnie jęczmień uznawany jest za doskonałe źródło rozpuszczalnego błonnika.
 • Olejek Miętowy
  Najlepszy środek antyseptyczny, dzięki czemu niepowtarzalnie najlepiej wspomaga skomplikowany proces oczyszczania organizmu z drobnoustrojów, które w destrukcyjny sposób zagrażają układowi immunologicznemu człowieka. Reguluje równowagę zasadowa-kwasową w organizmie.
 • Chlorella
  Składnik naturalny Chlorella jest najbogatszym znanym obecnie na świece źródłem chlorofilu. Skład biologiczny bogaty w aminokwasy, minerały i witaminy doskonale pomaga w pozbyciu się z organizmu toksyn, metali ciężkich oraz chemikaliów.
 • Lucerna
  Uodparnia organizm, buduje jego system ochronny, i przyspiesza regenerację. Lucerna zawiera kilkukrotnie więcej białka niż soja. Wszystkie te właściwości skutecznie wpływają na niezwykle efektywny proces oczyszczania organizmu.
 • Chlorofilina
  Jej niezwykle intensywne właściwości alkalizujące pobudzają eliminację szkodliwych toksyn i karcinogenów z organizmu. Skomplikowany proces utleniania komórkowego sprawia, że skóra jest bardziej elastyczna, dzięki czemu hamuje się proces jej starzenia. Poprawia stan dobrego samopoczucia. Zawartość miedzi, która posiada doskonałe właściowości transportowania tlenu przenosi je po cały organizmie, dotleniając w ten sposób każde komórki naszego ciał. Nie bez powodu Chlorofil nazywany jest "Zieloną krwią".

Zalecane dawkowanie:

 • 10 ml dwa razy dziennie
 • Przed użyciem każdorazowo wstrząsnąć

Sposób przechowywania:

 • Preparat przechowywać w temperaturze pokojowej
 • Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć do 30 dni
 • Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych

Składniki:

 • Woda oczyszczona
 • Chlorofilina
 • Jęczmień ekstrakt
 • Lucerna ekstrakt
 • Olejek miętowy
 • Chlorella ekstrakt
 • Gliceryna roślinna - stabilizator

WAŻNA INFORMACJA!

Ze względu na fakt, iż suplement diety DuoLife jest produktem naturalnym, smak i konsystencja poszczególnych jego partii mogą się różnić, w zależności od pory roku oraz surowców, które zostały użyte do produkcji. Ewentualny osad tworzą naturalne składniki i jest to proces typowy dla takich produktów. Aby zniwelować osad należy wstrząsnąć przed spożyciem. Dzieciom do lat 4 zaleca się podawać po konsultacji z pediatrą.

DuoLife My Blood Moja Krew

Cena: 150,00 zł

DuoLife Moja Krew to suplement diety w formie płynnej, kompleks witamin, minerałów oraz ekstraktów owocowych i warzywnych, w 100% naturalnych. To płynna morfologia, która pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu stanu czerwonych krwinek oraz produkcji krwi. To jednocześnie formuła, gwarantująca energię i dobrą kondycję organizmu. Twoja morfologia odzwierciedla jakość Twojego życia!

I. Płynna morfologia
DuoLife Moja Krew to forma “płynnej morfologii”, która pomaga w utrzymaniu prawidłowego stanu czerwonych krwinek oraz produkcji krwi. Twoja morfologia odzwierciedla jakość Twojego życia!

II. Kompleks witamin, minerałów, warzyw i owoców
DuoLife Moja Krew to bogate źródło witamin i minerałów, które są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania Twojego organizmu. Produkt kompleksowy, działający na zasadzie synergii.

III. 100% naturalny
Produkt zawiera w sobie tylko naturalne składniki pochodzenia roślinnego, jest bezglutenowy. Nie zawiera GMO, środków konserwujących, dzięki czemu spełnia wymogi ogólnoświatowego trendu produktów z czystą etykietą.

IV. Skoncentrowana dawka
Im bardziej skoncentrowana dawka tym mniejsza ilość preparatu jest potrzebna do uzyskania efektu. Skoncentrowane dawki pozwalają na maksymalne zwiększenie ilości substancji aktywnych w jednej porcji preparatu. Zwiększona ilość substancji aktywnych przekłada się na wzmocnienie działania preparatu.

V. IHHP
Zaletą metody jest wysoka jakość zdrowotna i trwałość preparatu oraz zachowanie naturalnych walorów odżywczych i sensorycznych składników, w porównaniu z produktami utrwalanymi metodami klasycznymi.

VI. LADME
Liberation -> Absorption -> Distribution -> Metabolism ->Elimination

VII. Szklana butelka
Szkło przeznaczone do celów farmaceutycznych podlega specjalistycznym normom. Najlepiej chroni produkt przed światłem, wilgocią i zmianami temperatury, a przede wszystkim nie wchodzi w interakcje ze składnikami produktu.

Składniki: sok z bulw buraków ćwikłowych, sok w owoców czarnej porzeczki, sok z owoców czerwonego winogrona, ekstrakt z owoców aceroli standaryzowany na zawartość witaminy C (160mg/50ml), ekstrakt z liści szpinaku (50mg/50ml), formuła zawierająca witaminy i minerały: witamina A (octan retinylu), witamina D (cholekalcyferol), witamina E (octan dl-alfa-tokoferylu), witamina C (kwas L-askorbinowy), witamina B1 (chlorowodorek tiaminy), witamina B2 (fosforan-5-ryboflawiny), witamina B3 (amid kwasu nikotynowego), witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny), B9 (kwas foliowy), B12 (cyjanokobalamina), B7 (D-biotyna), B5 (kwas pantotenowy), żelazo (fumaran żelaza (II)), cynk (glukonian cynku), miedź (glukonian miedzi (II)), mangan (siarczan manganu), selen (selenian (IV) sodu), molibden (molibdenian (IV) sodu), jod (jodek potasu).


Witamina C zawarta w produkcie pochodzi z ekstraktu z owoców aceroli, soków z buraków, czarnych porzeczek i czerwonych winogron oraz z naturalnego wyciągu z miksu warzyw i owoców.

Sposób użycia:

25 do 50 ml raz dziennie przed posiłkiem. Przed użyciem każdorazowo wstrząsnąć. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób odżywania i zdrowy tryb życia są istotne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Ze względu na swój skład, zwłaszcza zawartość żelaza, u osób z problemami trawiennymi i "wrażliwym" przewodem pokarmowym, preparat przyjmowany na czczo może powodować dyskomfort trawienny. Dlatego u tych osób, zaleca się stosowanie DuoLife MyBlood w trakcie lub po posiłku. Stosowanie suplementu po posiłku nie powoduje zmniejszenia jego biodostępności.

Przeciwwskazania:

nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu. Nie stosować u kobiet w ciąży oraz w okresie karmienia piersią.